ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2021 - 2022
Διευθύντρια : Μέγαρη Εύη
(τάξη Α΄) Γκοτσοπούλου Δέσποινα
(τάξη Β΄) Καρβέλη Γεωργία
(τάξη Γ΄) Τάψας Τάσος
(τάξη Δ΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Ε΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη ΣΤ΄) Γεωργίου Αρχοντούλα
ΟΛΟΗΜΕΡΟ Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος.
Ασημάκος Γεώργιος (Φυσική Αγωγή)
Γιαννακοπούλου Έφη (Μουσική)
Θεοφανοπούλου Νατάσα (Αγγλικά)
Καφρίτσα Δανάη (Γερμανικά)
Καφρίτσα Δανάη (Γερμανικά)
Παπαγιαννοπούλου Θένια (Γαλλικά)
Βισβάρδη Νάνσυ (Πληροφορική)
Βισβάρδη Νάνσυ (Πληροφορική)
Βαγενάς Χρήστος (Θεατρικής Αγωγής)
Χαριτωνίδου Νάνσυ (Εικαστικά)
Επίσης στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκουν και οι κυρίες
Λαλιώτη Μαρίνα (υπεύθυνη καθαριότητας )Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)
ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2020 - 2021
Διευθύντρια : Μέγαρη Εύη
(τάξη Α΄) Καρβέλη Γεωργία
(τάξη Β΄) Γκοτσοπούλου Δέσποινα
(τάξη Γ΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Δ΄) Σπηλιωτόπουλος Στάθης
(τάξη Ε΄) Γαλανούδης Νίκος
(τάξη Γ΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Δ΄) Σπηλιωτόπουλος Στάθης
(τάξη Ε΄) Γαλανούδης Νίκος
(τάξη ΣΤ΄) Τάψας Τάσος
Ανδρέου Μιράντα (Φυσική Αγωγή)
Γιαννακοπούλου Έφη (Μουσική)
Θεοφανοπούλου Νατάσα (Αγγλικά)
Κυριαζή Χρυσούλα (Γερμανικά)
Λιόπας Γιώργος (Πληροφορική)
Κυριαζή Χρυσούλα (Γερμανικά)
Λιόπας Γιώργος (Πληροφορική)
Στεφανάτου Ιωάννα (Θεατρικής Αγωγής)
Χαριτωνίδου Νάνσυ (Εικαστικά)
Επίσης στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκουν και οι κυρίες
Λαλιώτη Μαρίνα (υπεύθυνη καθαριότητας )
Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2018 - 2019
Διευθύντρια : Μέγαρη Εύη
(τάξη Α΄) Καρβέλη Γεωργία
(τάξη Β΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Γ΄) Σπηλιωτόπουλος Στάθης
(τάξη Δ΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη Ε΄) Τάψας Τάσος
(τάξη Γ΄) Σπηλιωτόπουλος Στάθης
(τάξη Δ΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη Ε΄) Τάψας Τάσος
(τάξη ΣΤ΄) Κολυπέρας Νίκος
Ασημάκος Γιώργος (Φυσική Αγωγή)
Γιαννακοπούλου Έφη (Μουσική)
Παπαγιαννοπούλου Θένια (Γαλλικά)
Θεοφανοπούλου Νατάσα (Αγγλικά)
Λαδοπούλου Κατερίνα (Γερμανικά)
Γκανά Μαρία (Πληροφορική)
Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής)
Παπαγιαννοπούλου Θένια (Γαλλικά)
Θεοφανοπούλου Νατάσα (Αγγλικά)
Λαδοπούλου Κατερίνα (Γερμανικά)
Γκανά Μαρία (Πληροφορική)
Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής)
Παυλόγλου Φωτεινή (Εικαστικά)
Επίσης στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκουν και οι κυρίες
Λαλιώτη Μαρίνα (υπεύθυνη καθαριότητας )
Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2017-2018
Διευθύντρια : Μέγαρη Εύη
(τάξη Α΄) Γεωργίου Αρχοντούλα
(τάξη Β΄) Καρβέλη Γεωργία
(τάξη Γ΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη Δ΄) Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος
(τάξη Ε΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Γ΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη Δ΄) Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος
(τάξη Ε΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη ΣΤ΄) Τάψας Αναστάσιος Ηλίας
Ασημάκος Γεώργιος (Φυσική Αγωγή)
Γιαννακοπούλου Ευφροσύνη (Μουσική)
Παπαγιαννοπούλου Θεώνη (Γαλλικά)
Μούρτου Μάγδα (Αγγλικά)
Παπαευθυμίου Έφη (Αγγλικά)
Αναπλιώτης Νίκος (Πληροφορική)
Ανδριοπούλου Ιωάννα-Μαρία (Θεατρικής Αγωγής)
Παπαγιαννοπούλου Θεώνη (Γαλλικά)
Μούρτου Μάγδα (Αγγλικά)
Παπαευθυμίου Έφη (Αγγλικά)
Αναπλιώτης Νίκος (Πληροφορική)
Ανδριοπούλου Ιωάννα-Μαρία (Θεατρικής Αγωγής)
Κουφουδάκη Μαρκέλλα (Εικαστικά)
Επίσης στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκουν και οι κυρίες
Λαλιώτη Μαρίνα (υπεύθυνη καθαριότητας )
Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)
ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016-2017
Διευθυντής : Παπαθεοδωρόπουλος Ιωάννης
(τάξη Α΄) Καρβέλη Γεωργία
(τάξη Β΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Γ΄) Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος
(τάξη Δ΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη Β΄) Μπακάλη Δήμητρα
(τάξη Γ΄) Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος
(τάξη Δ΄) Παπαδοπούλου Ελένη
(τάξη Ε΄) Τάψας Αναστάσιος Ηλίας
(τάξη Στ΄) Γκιώνη Ιωάννα
Ασημάκος Γεώργιος (Φυσική Αγωγή)
Γιαννακοπούλου Ευφροσύνη (Μουσική)
Τσέκενη Αγγελική (Εικαστικά)
Θεοδωρακοπούλου Παρασκευή (Θεατρική Αγωγή)
Βίλλιος Γεώργιος (Γαλλικά)
Παπαευθυμίου Ευφροσύνη (Αγγλικά)
Κούτουλας Αθανάσιος (Πληροφορική)
Επίσης στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκουν και οι κυρίες
Λαλιώτη Μαρίνα (υπεύθυνη καθαριότητας )
Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)
ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015-2016
Οι εκπαιδευτικοί που διδάσκουν στο σχολείο μας είναι :
Παπαθεοδωρόπουλος Ιωάννης (Διευθυντής)
Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος ( Υποδιευθυντής- Ολοήμερο)
Μπακάλη Δήμητρα (τάξη Α΄)
Καρβέλη Γεωργία (τάξη Β΄)
Παπαδοπούλου Ελένη (τάξη Γ΄)
Γκοτσοπούλου Δέσποινα (τάξη Δ΄)
Μητρόπουλος Παναγιώτης (τάξη Ε΄)
Γκιώνη Ιωάννα (τάξη Στ΄ 1)
Κίτσου Θεοδώρα (τάξη Στ΄ 2)
Γιαννακοπούλου Ευφροσύνη (Μουσική)
Ασημάκος Γιώργος (Φυσική Αγωγή)
Λαμπρινού Μαρία ( Γαλλικά)
Δημητρίου Ιωάννα( Αγγλικά)
(Γερμανικά)
(Πληροφορική - Η/Υ)
Επίσης στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκουν και οι κυρίες
Λαλιώτη Μαρίνα (υπεύθυνη καθαριότητας )
Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)
Οι εκπαιδευτικοί που δίδασκαν στο σχολείο μας τη σχολική χρονιά 2013-2014 είναι :
Παπαθεοδωρόπουλος Ιωάννης (Διευθυντής)
Σπηλιωτόπουλος Ευστάθιος ( Υποδιευθυντής- τάξη Ε΄1)
Μερτή Σπυριδούλα (τάξη Α΄)
Καρβέλη Γεωργία (τάξη Β΄)
Γιατρά Αλεξάνδρα (τάξη Γ΄)
Συγγούνη Νικολίτσα (τάξη Δ1΄)
Παπαδοπούλου Ελένη (τάξη Δ2΄)
Μπακάλη Δήμητρα (τάξη Ε2΄)
Χρυσανθοπούλου Σοφία (τάξη Στ΄ 1)
Περλέγκα Κων/να (τάξη Στ΄ 2)
Μπιζένη Βασιλική (ολοήμερο)
Γιαννακοπουλου Έφη (Μουσική)
Ασημάκος Γιώργος (Φυσική Αγωγή)
Χαραλάμπους Αγγελική ( Αγγλικά)
Παπανδρέου Αγγελική ( Γερμανικά)
Βίλλιος Γιώργος ( Γαλλικά)
Λαλιώτη Μαρίνα (καθαριότητα)
Τζάκη Αργυρούλα ( Σχολική τροχονόμος)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δεν επιτρέπονται νέα σχόλια.